Nasze motto

"WYOBRAŹNIA JEST WAŻNIEJSZA OD WIEDZY, BO WIEDZA JEST OGRANICZONA" Albert Einstein

WPISOWE jest u nas opłatą jednorazową, bezzwrotną obejmującą wszystkie lata w Przedszkolu: 100 zł.

CZESNE to comiesięczna należność za pobyt dziecka w Przedszkolu od poniedziałku do piątku do 10 h dziennie, zajęcia dodatkowe: 220 zł.

WYŻYWIENIE Koszty wyżywienia są opłatą dodatkową i wynoszą 8 zł za dzień (śniadanie, zupa, drugie danie i podwieczorek).

ZNIŻKI

W przypadku zapisania kolejnego dziecka do Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego FANTAZJA przysługuje zniżka na niższe czesne w wysokości 10% i niższe wpisowe w wysokości 50%. Promocja obowiązuje w trakcie uczęszczania do Przedszkola przynajmniej dwojga rodzeństwa.